logo

Як пов’язані куріння і простатит: вплив сигарет на чоловіче здоров’я

Вплив нікотину на передміхурову залозу

Куріння – вкрай небезпечна для чоловіка звичка. Завзяті курці можуть не пов’язувати зміни в організмі зі споживанням нікотину, і продовжувати «закурювати» проблему, навіть коли запалення вже дійшло до критичної стадії. У той же час, в окремих випадках відмова від куріння допомагає повністю вилікуватися від симптомів простатиту. Це – одна з перших рекомендацій, які дають доктора пацієнтам із згубними пристрастями.

Нікотин надає наступну вплив на організм:

  • Порушення гормонального балансу.
  • Зниження тонусу простати. Дефіцит тестостерону неминуче призводить до ослаблення цього важливого органу.
  • Мутації клітин простати. Ракові пухлини утворюються, коли організм отримує ззовні достатню кількість шкідливих речовин, щоб природний процес утворення нових клітин був порушений. Всі курці начулися про шкоду нікотину, але не кожен знає, що горить сигаретний папір додає в дим важкі метали.

Відмова від куріння

Кожен з цих симптомів сам по собі створює сприятливі умови для виникнення простатиту. Чим довше чоловік курить, тим більшому ризику себе піддає. Для завзятих курців простатит стає швидше неминучістю, ніж небажаної ймовірністю. Куріння і хронічний простатит поєднувати не слід ні в якому разі. Нікотин – це отрута, який підриває процес одужання, зводячи нанівець старання медиків і самого пацієнта. Якщо лікарі заборонили вам курити, але ви вважаєте, що можна побавитися сигаретою раз в день, то майте на увазі: замість ремісії вам доведеться чекати ускладнення.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Додаток №56 до звіту про результати науково-експертної оцінки проекту ТУ У 10.8-00480862-008:2019 від 17.09.2019